Merhaba arkadaşım !

Kısa ve tecrübesiz olarak nitelendirebileceğim hayatımda, doğru olduğuna inandığım tek düşünce, canlıların dünyaya bırakabileceği tek şeyin duygular olduğu. Bu yüzden; kısa otobiyografime yaşam koşuşturmalarımı sunarak başlamaktansa, hissettiğim duygu ve düşünceleri sizlerle paylaşarak başlamayı uygun buluyorum.

Kendimi keşfettiğim günden beri, insanlara bir şeyler katabilmek adına uğraş veriyorum. Henüz 15-16 yaşlarında bir çocuk iken; bu amaç uğruna İnstagram platformunda, TechnoMen adıyla bir köşe yaratmaya çalıştım. Doğrusunu söylemek gerekirse, fazla bir beklenti içinde de değildim. Ancak kısa sürede aldığım yoğun destek mesajları üzerine, bilgimin yettiği kadarıyla size yardımcı olabilmek için var gücümle çalıştım. Şimdi ise 19 yaşında yepyeni bir serüvene başlamanın heyecanını yaşıyorum.

İsterseniz biraz da yaşamımdan bahsedeyim. Ben Görkem, 20 Nisan 1999 doğumluyum. İlköğretim ve lise hayatımı İstanbul’da tamamladım ve şuan üniversite eğitimimi Bursa Uludağ Üniversitesi’nde sürdürüyorum. Bilim ve teknoloji dünyasına çocukluğumdan beri gelen bir merakım var. Bu kapsamda; HTML, CSS, C ve Python dillerinde çalışmalar gerçekleştiriyorum. Bu serüvende sizlere, bilim ve teknoloji alanında incelemeler sunmaya çalışacağım. Hazırsanız başlayalım 😉

CEVAP VER

Yorumunuzu yapın
Lütfen isminizi giriniz